קצת עלינו

אחרי שעסקנו בהצלחה רבה בניהול קמפיינים בגיוס תרומות לפרויקטים של גיוס המונים לעמותות ואנשים  פרטיים  החלטנו להקים פלטפורמה שתעזור בגיוס תרומות אונליין עבור הפעילות לרווחת הקהילה. 

זה הפרויקט שלכם, המטרה שלכם, אנחנו כאן כדי ללוות ולהכווין, כדי שתוכלו לעשות את זה הכי טוב שיש, בדרך למימוש המטרה והשגת הייעדים. 

חברת המגבית מביאה סטנדרט חדש ושונה לשוק גיוס המונים, לא משנה מהו סכום הגיוס, את המחיר על הקמפיין תדעו מראש, אצלנו מתרימים בלי הפתעות אנו מאמינים כי כספי התרומות ראוים להגיע בשלמותם למטרה שלשמה נתרמו לא לפי אחוזי הצלחת הקמפיין.

אנחנו מאמינים ביזמות חברתית ועצמאית שלא מוותרת, כמו כן אנחנו עוזרים לאנשים פרטיים ואו לגופים להגשים חלומות, הגיע הזמן שגם אתם תלמדו לעשות זאת עבור הגוף הקרוב ללבכם כמו גם לצורך מימוש והגשמת כל חלום שדורש כסף, זה יכול להיות המצאה גאונית שאתם מפתחים או רוצים לפתח. כל מיזם אחר שעשוי לעניין ולהביא תועלת לציבור.

כאשר עלויות הקמפיין ידועות ומתוכננות לפני היציאה לדרך, כל תכנון הקמפיין נראה אחרת בלי הפתעות.

בנוסף אנשים פרטים שמתרימים למקרי חסד אנו נדאג לחבר אותכם לעמותה שתנהל את התרומות וכן תוכלו לגייס עבור המטרה שלכם בקלות בלי התעסקויות מיותרות.

13 קמפיינים
2,500,000 תרומות
2,500 תומכים
800 שגרירים

לאיזו מטרה ניתן לגייס כספים?

עבור יוזמה פרטית

כל יזם שמעוניין להוציא לאוויר העולם מוצר שיעשה טוב לעולם, דרכנו תוכלו לעשות את זה בקלות וביעילות וכך תוכל להגשים את החלום שלך.

מקרה חסד מצבי חירום רפואיים

עבור כל מקרה חסד שמצריך גיוס, מצבים חירום רפואים תגובה על אסונות וקמפיין זיכרון דרכנו תוכלו לעשות בקלות וביעילות, כל כספי התרומות יועברו לעמותה שלכם ואו שאנו עובדים איתה ומשם תוכלו לנהל את הכספים - לפי הגדרות הקמפיין

עמותות

כל עמותה שמעוניינת לעשות קמפיין למימון המונים ולהגדיל את סכום התרומות שלהם ,  דרך הפלטפורמה המתקדמת שלנו וכלי השיווק העדכניים שלנו תוכלו לגייס.